068-347-40-40 | 073-347-40-40 ПН-ПТ - 09.00-18.00
СБ-НД - вихідний

Політика безпеки

Політика Безпеки інтернет-магазину ТОВ "Поділля Фінанс"

Адміністрація Інтернет-магазину ТОВ "Поділля Фінанс":

Гарантує забезпечення абсолютної конфіденційності інформації, отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній інформаційній базі.

Інтернет-магазин ТОВ "Поділля Фінанс" забезпечує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про клієнта буде використана виключно для виконання замовлення. Ваші реєстраційні дані нам необхідні тільки лише щоб наші менеджери зуміли з Вами зв'язатися по телефону, а служба доставки зуміла доставити замовлений Вами продукт в потрібне місце в термін. Крім усього цього, зареєструвавшись, у Вас з'явиться можливість отримувати інформацію про всі новинки нашого магазину:

  • нові надходження товару;
  • розпродажах;
  • особливих програмах;
  • знижки і бонуси.

У разі якщо у Вас виникнуть будь-які труднощі або ж питання по авторизації-реєстрації в інтернет магазині - пишіть на адресу електронної пошти «» і ми завжди допоможемо Вам! 

Особисті відомості та безпека:

Інтернет-магазин ТОВ "Поділля Фінанс" гарантує, що отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.

У певних обставинах інтернет-магазин ТОВ "Поділля Фінанс" може попросити Вас зареєструватися і надати особисті відомості. Надана інформація буде використовуватися тільки при обробці замовлення в інтернет магазині або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації (відновлення даних до особистого кабінету).

Особисті відомості завжди можна змінити, оновити або видалити в розділі "Особистий кабінет".

Для того щоб забезпечити Вас інформацією, інтернет магазин ТОВ "Поділля Фінанс" з Вашої згоди може надсилати на вказану Вами при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від неї.

Як і багато інших сайтів, Інтернет-магазин ТОВ "Поділля Фінанс" використовує технологію cookie, за допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з Вами. Зокрема без цієї технології неможлива робота з кошиком.

Відомості на даному сайті мають чисто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.

ТОВ Поділля Фінанс © 2022
card-mastercard card-visa