068-347-40-40 | 073-347-40-40 ПН-ПТ - 09.00-18.00
СБ-НД - вихідний

Інформація про доставку

Способи доставки ваших покупок по Україні:

  • Самовивіз;
  • Скористайтеся послугами "Нової пошти".

Після замовлення з вами зв'язується наш менеджер та обговорить усі деталі оплати та доставки.

Самовивіз

Ви можете забрати своє замовлення за адресою: Україна, м. Вінниця, вул. Привокзальна, 34. Ми чекаємо на Вас щодня з 10.00 – 19.00.

Послуги «Нової Пошти»

При купівлі товарів у нас, ви отримуєте можливість отримати замовлення у потрібному для вас місці у зручний час. При оформленні замовлення на сайті ви заповнюєте контактну інформацію, завдяки якій наші спеціалісти надсилають товари на вашу адресу.

Ми повідомимо вас про відправлення вашого замовлення, а про його прибуття – вам повідомить служба доставки «Нова Пошта». Слід правильно вказувати всі дані при оформленні замовлення, від цього залежатиме оперативність доставки:

  • ПІБ;
  • Номер телефону;
  • Місто;
  • Адреса відділення «Нової Пошти» або його номер (вибрати найближче відділення).

Після отримання повідомлення про доставку у вас буде деякий час (зазвичай п'ять днів), щоб забрати посилку. Якщо ви не встигнете отримати товар, працівники поштової служби відправлять його назад на наш склад.

Якщо ви зайнята людина та у вашому діловому розкладі немає точного часу, коли ви зможете отримати посилку, ви можете замовити кур'єрську послугу «Нової Пошти» – «Склад-Двері». Після чого кур'єр зможе доставити Ваше замовлення особисто в руки.

При доставці замовлення кур'єрською службою повідомляйте кур'єру номер накладної вашого замовлення, пред'являєте документ, що засвідчує особу, дані якої ви вказали при оформленні замовлення. Такі запобіжні заходи гарантують доставку товару саме вам. Всі товари, що поставляються, отримують оцінну вартість, в розмірі якої служба доставки несе відповідальність за збереження вашої покупки.

Всю інформацію можна дізнатися за телефоном: +38 (068) 347-40-40

ТОВ Поділля Фінанс © 2022
card-mastercard card-visa