068-347-40-40 | 073-347-40-40 ПН-ПТ - 09.00-18.00
СБ-НД - вихідний

Про компанію


Освіта – поняття, без якого ми не можемо уявити сучасне суспільство. Якісна освіта, це запорука благополуччя та процвітання країни. Ми, як компанія, що слідує світовим тенденціям - розуміємо, що інтеграція інформаційних технологій, допоможе зробити освітній процес доступнішим, цікавішим та посприяє покращенню її якості.

Компанія «Поділля Фінанс» була заснована у 2015 році, і попри свій молодий вік вже досягла немалих результатів у сфері інтеграції інформаційних технологій. Це стало можливим завдяки пристрасному відношенню до роботи кожного працівника, адже філософія нашої компанії полягає в виконанні якісної роботи незалежно від обставин. Ми знаємо, що з будь-яким питанням чи проблемою можна впоратись, тому лояльно підходимо до їх вирішення. Адже найвищий пріоритет для нашої компанії – це задоволений клієнт.

Наша місія: Зробити освіту більш захоплюючою та цікавою шляхом покращення навчального процесу за рахунок використання інформаційних технологій

Наша ціль: Зробити новітні інформаційні технології невід'ємною складовою навчального процесу

Завдяки рішенням нашої компанії Ви зможете осягнути безмежні горизонти знань, за допомогою якісного та сучасного обладнання:

·         Персональні комп'ютери

·         Моноблоки

·         Ноутбуки

·         Планшети

·         Проектори

·         Інтерактивні дошки

·         Інтерактивні дисплеї

·         Документ-камери

·         Цифрові вимірювальні комплекси

·         Друкуючі та скануючі пристрої

·         Ламінатори

·         Програмне забезпечення

·         Дидактичні матеріали

·         Лінгафонні кабінети

Для задоволення Ваших, потреб працює молодий і креативний колектив, який з кожним днем  осягає нове та незвідане й перетворює його в інструмент свого арсеналу рішень. Ми як ніхто інший розуміємо важливість необхідності та доступності якісної освіти. 

«Поділля Фінанс» приймає участь в публічних закупівлях через систему Prozorro та постачає обладнання по всій Україні.

ТОВ Поділля Фінанс © 2022
card-mastercard card-visa