068-347-40-40 | 073-347-40-40 ПН-ПТ - 09.00-18.00
СБ-НД - вихідний

Яким має бути сучасний харчоблок у школі?

У Держбюджеті на 2022 рік передбачено субвенцію у розмірі 1,5 млрд гривень на модернізацію харчоблоків у школах. Для отримання фінансування регіони та громади мають підготувати якісні проtкти, які будуть відповідати вимогам нового технологічного циклу приготування їжі. Проте, яке обладнання обов’язково має бути у їдальні школи?

На сьогодні у більшості шкіл України харчоблоки у занедбаному стані. І це не тому, що за ними не доглядали, а тому, що вони купувались багато років назад. Тому, оновлення харчоблоків є однією з важливих частин реформи шкільного харчування. Маркером якісних змін у системі харчування навчальних закладів має стати можливість швидко готувати безпечну, смачну та естетичну їжу у кожній школі чи садочку, урізноманітнити її асортимент, що далеко не в останню чергу залежить від кваліфікації кухарів, укомплектування харчоблоків професійним кухарським обладнанням, спроможністю мереж забезпечити безперебійну його роботу та іншими важливими нюансами.

Основою сучасного харчоблоку є 4 типи технологічного обладнання:

  • теплове — забезпечує процес приготування страв;
  • електромеханічне — допомагає здійснити первинну обробку продуктів та підготувати необхідні інгредієнти;
  • посудомийне — допомагає здійснити якісне очищення та дезінфекцію столового начиння;
  • холодильне — відповідає за зберігання харчових продуктів у безпечному температурному режимі.

Теплове обладнання

Завдяки новітнім технологіям одна одиниця обладнання може повноцінно замінити цілий спектр традиційного (такого як котли, перекидні пательні, плити, жарочні шафи тощо).

Завдяки вбудованому штучному інтелекту, який активно використовується в процесі приготування їжі, практично мінімізується вплив людського фактора та досягається стабільність у приготуванні страв високої якості.

Електромеханічне обладнання

М’ясорубки, овочерізки, тістоміси, міксери тощо — значно спрощують працю кухаря, роблять її більш продуктивною та безпечною. Наприклад, через функцію багатозадачності сучасна овочерізка не лише нарізає овочі усіма можливими формами, а й швидко перетирає їх у пюре за потреби. Нове обладнання забезпечує стабільність якості та естетичну привабливість готових страв.

Посудомийне обладнання

Сучасне посудомийне обладнання забезпечує високу продуктивність, безпечність та якість миття столового і кухонного посуду. Один посудомийний комплекс може очистити та знезаразити близько 1200 предметів за годину. Нові одиниці посудомийного обладнання є доволі економними. Наприклад, для миття двадцяти тарілок при температурі близько 85 використовується лише 3 літри води та не більше 10 мл засобів для миття. Це не порівняти з ручною працею за параметрами швидкості, якості та безпеки.

Холодильне обладнання

Сучасне холодильне обладнання забезпечує якісне зберігання продуктів та напівфабрикатів у правильному температурному середовищі. Використання новітніх технологій у сфері холодильного обладнання переміщує холод зі складів у виробничі цехи — саме туди, де він і повинен бути.

Вимоги до технологічного обладнання

Рекомендоване обладнання

 

Ми допоможемо обрати устаткування, підкажемо як раціонально використовувати виробничі поверхні, оптимізувати процеси і вивести на новий рівень якість сервісу шкільної їдальні. І що важливо, все обладнання буде відповідати рекомендаціям та вимогам МОН.

 

Для консультацій звертайтесь за телефонами: +38 (068) 347-40-40 / +38 (073) 347-40-40

Написати відгук

Для того, щоб написати відгук, будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис
ТОВ Поділля Фінанс © 2022
card-mastercard card-visa