068-347-40-40 | 073-347-40-40 ПН-ПТ - 09.00-18.00
СБ-НД - вихідний

Конференція-виставка "Сучасні рішення для освіти 2021"

Конференція-виставка "Сучасні рішення для освіти 2021" промайнула як один день! Але залишилось багато вражень, нової та цікавої інформації, і звичайно, бажання користуватись новітніми технологіями.


Захід організували компанія Поділля Фінанс та Вінницький національний технічний університет за підтримки Вінницької міської ради та Департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації, аби показати освітянам кращі інноваційні рішення, які можна використовувати у навчальному процесі, та сприяти збагаченню досвідом науково-педагогічних працівників.  

Також висловлюємо подяку за сприяння в організації Скаутському технічному рух «It-Scouts».

На початку конференції директор компанії «Поділля Фінанс» Богдан Михайлович зазначив: «Мета виставки – показати освітянам найкращі інноваційні рішення, які можна використовувати у навчальному процесі. До того ж, це захід став дискусійним майданчиком, який об’єднав учасників освітнього процесу для обговорення актуальних питань забезпечення високої якості освіти, забезпечення якісного дистанційного навчання в умовах сучасних викликів і не тільки».

Директор департаменту інформаційних технологій міської ради Володимир Романенко зазначив, що під час навчального процесу потрібно застосувати сучасні технології, аби зацікавити дітей. «Дуже добре, що багато активних вінницьких вчителів прагнуть використовувати інтерактивні дошки, технології доповненої реальності, планшети. Щодо дітей, то дуже важливо, щоб на заняттях для них була доступна не лише теорія, а й практика. Адже відомо, що матеріал краще засвоюється, якщо при його вивченні задіяні різні сенсорні відчуття. Наприклад, щоб учні могли послухати звуки, спробувати на дотик, подивитись на певний об'єкт в динаміці. Також важливо не просто поставити, наприклад, 3-D принтер, а підготувати вчителів, аби вони могли ним користуватись», – каже Володимир Романенко.

Заступниця директора департаменту освіти міськради Ірина Божок розповіла, що педагоги починають готуватись до нового навчального року одразу після останнього дзвоника. Відвідують конференції, семінари, лекції, зокрема, і такі виставки. «Ключову роль у навчанні відіграє вчитель. Зрозуміло, що сьогодні, стоячи з крейдою біля дошки, він не може вже навчити і виховати сучасного учня, який готовий приймати всі новинки. Тому ми завжди навчаємось і розвиваємось», – переконана Ірина Божок.

Конференцію-виставку відвідали директори закладів загальної середньої освіти Вінницької територіальної громади, представники Департаменту освіти, Департаменту інформаційних технологій, працівники професійно-технічних навчальних закладів, дошкільних та позашкільних навчальних закладів м. Вінниці та області.Учасниками стали відомі виробники сучасного комп’ютерного, мультимедійного, периферійного, інклюзивного, STEAM обладнання, дидактичних матеріалів та обладнання для шкільних їдалень.


Більше інформації про учасників конференції та фотозвіт можна переглянути на нашій сторінці Facebook

Написати відгук

Для того, щоб написати відгук, будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис
ТОВ Поділля Фінанс © 2022
card-mastercard card-visa